MENU

MPM Master-Eko


MPM Master-Eko

MPM MASTER EKO to nowoczesny kocioł automatyczny na ekogroszek z podajnikiem. Nowoczesna konstrukcja jest gwarancją niemalże bezobsługowej pracy kotłowni. Po uzupełnieniu zasobnika kocioł jest w stanie pracować przez kilka dni.

Wysoka sprawność cieplna – kocioł na ekogroszek
Dwukomorowa konstrukcja w powiązaniu z doskonałą izolacją kotła pozwoliła na uzyskanie sprawności cieplnej na poziomie 90%. Zastosowanie ceramicznej komory spalania obniżyło do minimum emisję pyłów do atmosfery. Kocioł spełnia rygorystyczne wymagania normy PN-EN 303-5:2012 w zakresie emisji spalin i sprawności, oraz posiada certyfikat Ekoprojektu.

Wygoda i ekonomia – kocioł z podajnikiem
Kocioł na ekogroszek z automatycznym podajnikiem to oszczędne i ekologiczne rozwiązanie. Podajnik w sposób ciągły dostarcza ekogroszek do pieca, dzięki czemu spalana jest tylko minimalna ilość paliwa potrzebna aby zapewnić określoną temperaturę. Kocioł nie wymaga częstej obsługi, ta sprowadza się do napełniania podajnika. Pojemność zasobnika opału to aż 125 kg. Kocioł posiada uniwersalny regulator MASTER 300 RS. Przeznaczony jest on do sterowania pracą kotła z automatycznym podawaniem paliwa, pompą c.o. oraz pompą c.w.u. w instalacjach centralnego ogrzewania. Jego najważniejsza funkcja to utrzymywanie ustawionej temperatury. Dzięki regulatorowi możliwe jest dokonanie wyboru jednego z dostępnych programów pracy tygodniowej. Program “własny” umożliwia stworzenie indywidualnego programu, który będzie dopasowany do naszych preferencji cieplnych oraz trybu życia. Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowy regulatora o dodatkowe moduły DKMZ 1 sterujące: pogodowo, obiegiem z pompą i zaworem 3 lub 4 drogowym, czyni go uniwersalnym sterownikiem.


Kocioł MPM Master-Eko:

MOC KOTŁA [KW] POWIERZCHNIA GRZEWCZA [M2] POJEMNOSĆ ZASOBIKA OPAŁU [KG]
20 2.6 150

Zdjęcia produktu:

mpm-master-eko-3_semiThumb mpm-master-eko-2_semiThumb mpm-master-eko-4_semiThumb
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!


KBJ A. KĘSKA SPÓŁKA JAWNA
9 Maja 72, 98-100 Łask

NIP: 831-16-39-949REGON: 385660940

Oddział Łask:      Siedziba firmy+48 669 226 121
Oddział Lutomiersk:      Filia+48 888 84 83 82

Usługi hydrauliczne Gomunicepompy ciepła Zduńska Wolakotły co Nowa BrzeźnicaUsługi hydrauliczne Nowe Ostrowyinstalacje grzewcze Kamieńsk