MENU

MPM Bio-Pell


MPM Bio-Pell

MPM Bio-Pell to w pełni automatyczne urządzenie na pellet. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami spalania, potwierdzonymi badaniami przeprowadzonymi przez Instytut Energetyki w Łodzi. Sprawność na poziomie 92% pozwala na efektywne i tanie ogrzewanie budynku. Urządzenie spełnia wszelkie wymagania jeśli chodzi o emisję zanieczyszczeń do atmosfery, posiada 5 klasę wg normy PN-EN 303-5:2012 oraz certyfikat Ekoprojektu.

Wygoda użytkowania
Obsługa kotła została uproszczona do minimum, polega na: zasypaniu paliwa do kosza, włączeniu kotła i okresowym usuwaniu popiołu. Duża pojemność zasobnika opału – 350 dm3 – sprawia, że czas pracy bez obsługiwania pieca może sięgać do kilkunastu dni, a my zyskujemy czystość i ekonomię spalania. Samoczyszczący palnik z zapalarką umożliwia szybkie rozpalanie paleniska oraz automatyczne oczyszczanie się paleniska z popiołu

Prosta, automatyczna obsługa
Kocioł MPM Bio-Pell posiada intuicyjny sterownik Sterownik ecoMAX 360 który pozwala na prostą regulację temperatury i dostosowanie jej do warunków panujących na zewnątrz. To rozwiązanie pozwala uzyskać pełen komfort cieplny, a także oszczędności. Praca kotła odbywa się w pełni automatycznie.

Ekologiczne paliwo
Kocioł MPM Bio-Pell zasilany jest ekologicznym paliwo jakim jest pellet, określanym również jako biomasa. Ten rodzaj paliwa powstaje w wyniku sprasowania odpadów drzewnych takich jak trociny lub wióry. Dzięki temu, po spaleniu pellet zamienia się w biodegradowalny popiół.


Kocioł MPM Bio-Pell:

MOC KOTŁA [KW] POWIERZCHNIA GRZEWCA [M2] POJEMNOSĆ ZASOBNIKA OPAŁU [DM3]
5-19 2.5 350

Zdjęcia produktu:

bio-pell-1_semiThumb bio-pell-2_semiThumb
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!


KBJ A. KĘSKA SPÓŁKA JAWNA
9 Maja 72, 98-100 Łask

NIP: 831-16-39-949REGON: 385660940

Oddział Łask:      Siedziba firmy+48 669 226 121
Oddział Lutomiersk:      Filia+48 888 84 83 82

pompy ciepła Skierniewicekotły grzewcze Wolbórzkotły gazowe ZelówUsługi hydrauliczne Kleszczówpompy głębinowe Kluki