MENU

MPM Bio-Pell II ecoMAX 860


MPM Bio-Pell II ecoMAX 860

MPM Bio-Pell II to nowsza wersja kotła Bio-Pell, jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika. Ten w pełni automatyczny kocioł na pellet o unikatowej konstrukcji wymiennika ciepła osiąga sprawność na poziomie 92% Ekonomię grzania zapewnia wysokiej jakości obudowa, która ogranicza straty ciepła. Dzięki różnorodnej stylistyce sam decydujesz o kolorze kotła. Urządzenie spełnia wszelkie wymagania jeśli chodzi o emisję zanieczyszczeń do atmosfery, posiada 5 klasę wg normy PN-EN 303-5:2012 oraz certyfikat Ekoprojektu.

Komfortowe ogrzewanie kotłem na pellet
Praca kotła MPM Bio-Pell II odbywa się w pełni automatycznie (rozpalanie, wygaszanie, czyszczenie palnika). Kocioł praktycznie nie wymaga żadnej pracy, jest łatwy przy eksploatacji i funkcjonalny. Największą zaletą jest zużywanie mniejszej ilości paliwa oraz znacząco łatwiejsza i mniej pracochłonna obsługa. Opał w przypadku MPM Bio-Pell II wystarczyć podłożyć raz na kilka dni. Cały zabieg przebiega sprawnie i czysto. Rozpalanie paliwa odbywa się w kotle automatycznie, po uruchomieniu cyklu.

Prosta, automatyczna obsługa
Kocioł MPM Bio-Pell II posiada elektroniczny sterownik który zarządza całą pracą podajnika paliwa i przyczynia się do efektywnego spalania. Z pomocą nowoczesnego i łatwego do obsługi panelu sterującego można dowolnie regulować temperaturę. Opcja sterownia zdalnie pracą kotła przy użyciu modułu EcoNet 300

Dostosowany do użytkownika
Budowa naszych urządzeń jest bardzo funkcjonalna. Optymalnie dobrana pojemność zbiornika, pozwala na kilkudniową pracę. Zasobnik paliwa (kosz zasypowy) może być ustawiony w dowolnym miejscu względem kotła. Zasobnik występuje w wersji SLIM, co stanowi duży atut dla małych kotłowni, jego szerokość całkowita wynosi 690 mm. Dodatkowo możesz wybrać kolor swojego kotła z czterech dostępnych barw.


Kocioł MPM Bio-Pell II ecoMAX 860:

MOC KOTŁA [KW] POWIERZCHNIA GRZEWCA [M2] POJEMNOSĆ ZASOBNIKA OPAŁU [DM3]
5-19 2.5 350

Zdjęcia produktu:

bp-1_2_semiThumb bp-2_1_semiThumb 2_semiThumb 3_semiThumb 4_semiThumb 13_semiThumb bp-3_1_semiThumb
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!


KBJ A. KĘSKA SPÓŁKA JAWNA
9 Maja 72, 98-100 Łask

NIP: 831-16-39-949REGON: 385660940

Oddział Łask:      Siedziba firmy+48 669 226 121
Oddział Lutomiersk:      Filia+48 888 84 83 82

hydraulika Inowłódzkotły gazowe WolbórzPrzydomowe oczyszczalnie ścieków CzarnożyłyHurtownia hydrauliczna Łowiczkolektory słoneczne Radomsko